Official Forum of Morava village
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Official Forum of Morava village


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 А какво ще кажете за екстремните спортове?!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Biker-Girl

Biker-Girl


Брой мнения : 12
Registration date : 05.07.2007

А какво ще кажете за екстремните спортове?! Empty
ПисанеЗаглавие: А какво ще кажете за екстремните спортове?!   А какво ще кажете за екстремните спортове?! Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 11:20 am

Пишете какво ви харесва и какво бихте пробвали ако имате възможност!! scratch (айде де не само футбола е спорт) Exclamation
Върнете се в началото Go down
skydiving

skydiving


Брой мнения : 107
Age : 40
Localisation : Plovdiv
Registration date : 19.06.2007

А какво ще кажете за екстремните спортове?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А какво ще кажете за екстремните спортове?!   А какво ще кажете за екстремните спортове?! Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 6:03 pm

AMI KAKVO MI HARESVA LI?MISLQ 4E ZNAE6 KAKVO MI HARESVA OT EKSTREMNITE SPORTOVE.OBI4AM VSI4KO KOETO E SVURZANO S FREE FLY.TOVA ME KARA DA SE 4UVSTVAM JIV.A OPSNOSTA 4E MOJE6 DA SE RAZMAJE6 NА какво ще кажете за екстремните спортове?! Skydiv10A ZEMQTA VDIGA ADRENALINA O6TE POVE4E SKYDIVE BULGARIA
Върнете се в началото Go down
funfactor

funfactor


Брой мнения : 13
Registration date : 02.10.2007

А какво ще кажете за екстремните спортове?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А какво ще кажете за екстремните спортове?!   А какво ще кажете за екстремните спортове?! Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 8:23 pm

Az haresvam ekstremnite sportove !Mnogo si padam po paraplanerizum, skokove s motori, snoubord i drugi takiva idiotshtini i vinagi gi gledam kato gi davat po televiziqta .Obi4am da gledam i kak se gmurkat .Hubavo e drugite da se trepqt aza tvoeto dobro nastroenie Smile)) Twisted Evil jocolor
Върнете се в началото Go down
skydiving

skydiving


Брой мнения : 107
Age : 40
Localisation : Plovdiv
Registration date : 19.06.2007

А какво ще кажете за екстремните спортове?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А какво ще кажете за екстремните спортове?!   А какво ще кажете за екстремните спортове?! Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 3:24 pm

6TOTO NA TEBE NE TI STISKA DA NAPRAVI6 NE6TO EKSTREMNO.AZ MNOGO OBI4AM KOGATO SUM PIQN DA SI IZPRAVQM MOTORA NA ZADNA GUMA I DA SE KATERQ TUK TAME PO STULBI6TATA IZ SELOTO I IZVUN NEGO.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





А какво ще кажете за екстремните спортове?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А какво ще кажете за екстремните спортове?!   А какво ще кажете за екстремните спортове?! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
А какво ще кажете за екстремните спортове?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Official Forum of Morava village :: Спорт :: Други-
Идете на: